Yhteystiedot

Wulff Ergonomia
Manttaalitie 12
01530 Vantaa
p. 0300 870 405
myynti@wulffergonomia.fi

Laskutusosoite:

Wulff Oy Ab
PL 798
00026 BASWARE


Wulffilta saat aina asiantuntevaa ja henkilökohtaista palvelua. Jos et tavoita heti omaa alueellista yhteyshenkilöäsi, soittaa hän sinulle mielellään takaisin heti vapauduttuaan. Saat henkilökohtaista palvelua mm. tilauksiin ja laskutukseen liittyen myös asiakaspalvelustamme 0300 870 405 (0,78 eur/min + pvm). Oman yhteyshenkilösi tavoitat nopeasti myös lähettämällä soittopyynnön tekstiviestinä tai sähköpostina.

Miika Salminen 
kaupallinen johtaja
p. 040 700 1549
miika.salminen@wulff.fi
Keski-Suomi, Savo, Pohjois-Karjala, Itä-Suomi
miika_salminen
Miika Salminen
kaupallinen johtaja
p. 040 700 1549
miika.salminen@wulff.fi
Länsi- ja Etelä Helsinki
Lari Ijäs
asiakkuuspäällikkö
p. 044 776 4669
lari.ijas@wulff.fi
Itä-Helsinki, Itä-Uusimaa
Heli Härkönen
asiakkuuspäällikkö
fysioterapeutti
p. 040 545 8595
heli.harkonen@wulff.fi
Vantaa, Keski-Uusimaa, Kanta- ja Päijät-Häme
joakim_hlavaty_uusi

Joakim Hlavaty
asiakkuuspäällikkö
fysioterapeutti
p. 040 560 1973
joakim.hlavaty@wulff.fi
Länsi-Uusimaa, Espoo

Markus Taitokari
asiakkuuspäällikkö
p. 040 550 7490
markus.taitokari@wulff.fi
Etelä-Karjala, Kymenlaakso
Johanna Packalén-Javanainen
asiakkuuspäällikkö
p. 044 743 6008
johanna.packalen-javanainen@wulff.fi
Varsinais-Suomi, Turun seutu
Minna-Leena Kaunisto
asiakkuuspäällikkö
p. 040 777 1752
minna-leena.kaunisto@wulff.fi
Satakunta, Pirkanmaa, Forssan seutu
Olli-Pekka Sinkkonen
asiakkuuspäällikkö
p. 040 728 7836
olli-pekka.sinkkonen@wulff.fi
Pohjanmaa, Etelä-Pohjanmaa
Maikki Kuivala
asiakkuuspäällikkö
sairaanhoitaja
p. 040 566 4252
maikki.kuivala@wulff.fi
Pohjois-Pohjanmaa, Keski-Pohjanmaa, Kainuu
Matti Hälvä
avainasiakaspäällikkö
p. 040 777 7074
matti.halva@wulff.fi
Lappi, Koillismaa